X
تبلیغات
زولا
Friends Banner

ویوا چلسی

هـواداران فـرنـانـدو تـورس: بازی از ساعت 22:15 به وقت ایران شروع می شود. مورینیو در این بازی تورس را از ابتدا در ترکیب قرار داده است. به امید گلزنی ناندو در این بازی.

ترکیب:

Cech، Azpilicueta، Terry، Cahill، Ivanovic، Oscar، Ramires، Lampard، Schurrle، Torres، Hazard


لینک آنلاین بازی - کلیک کنید


                   


هـواداران فـرنـانـدو تـورس: بازی چلسی و شالکه از ساعت 22:15 به وقت ایران در ورزشگاه ولتینس آرنا برگزار می شود. شما می توانید عکس هایی از تمرینات ناندو را در ادامه مشاهده نمایید...
                   


ادامه مطلب
هـواداران فـرنـانـدو تـورس: نتیجه بازی چلسی و کاردیف 4 بر 1 به سود آبی های لندن به پایان رسید. تورس هم در این بازی حدود 30 دقیقه ای بازی کرد اما گلی نزد. شما می توانید هایلایت ناندو را در ادامه دانلود نمایید...

دانــــلود هــــایـلایـت تـــورس در ادامــــه
...                   


ادامه مطلب
هـواداران فـرنـانـدو تـورس: تیم چلسی توانست در یک بازی پر گل تیم کاردیف را پس از 29 سال در استمفورد بریج با نتیجه 4 بر 1 شکست دهد. در این بازی تورس در دقیقه 64 به جای برتراند به زمین بازی آمد. شما می توانید عکس های او را 30 دقیقه که در زمین بازی حضور داشت مشاهده نمایید.
                   


ادامه مطلب
هـواداران فـرنـانـدو تـورس: تیم چلسی توانست با پیروزی 4 بر 1 مقابل کاردیف 3 امتیاز این بازی را بدست آورد و در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. گل های این بازی را هازارد (33 و 82)، اتوئو (66) و اسکار (78) به ثمر رساندند. فرناندو تورس که از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده بود بالاخره امروز توانست 30 دقیقه ای برای تیم بازی کند. او در دقیقه 64 جای برتراند به زمین آمد.                   


ادامه مطلب
هـواداران فـرنـانـدو تـورس: تورس بعد از 3 هفته مصدومیت بالاخره به تمرینات باشگاه چلسی بازگشت و با تیم اصلی تمرین کرد. همانطور هم که در عکس زیر مشخص است او از یک زانو بند محافظ بر روی پای چپش استفاده کرده است. حالا باید دید که امروز او می تواند در ترکیب اصلی حضور پیدا کند یا خیر.
                   


ادامه مطلب
تاریخ : شنبه 27 مهر 1392 | 07:55 | نویسنده : پیمان
هـواداران فـرنـانـدو تـورس: تورس مهاجم 29 ساله اسپانیایی باشگاه چلسی که الان تقریبا 3 هفته ای است که در مصدومیت به سر می برد در تازه ترین مصاحبه خود با London Evening Standard گفته است که چلسی می تواند در این فصل همه ی جام ها را ببرد.

(متن مصاحبه ناندو در ادامه...)                   


ادامه مطلب

   1    2    3    4    5    6    >>

Ads 2

  • *از ما حمایت کنید*


    دريافت كد گوگل پلاس

    دریافت کد گوگل پلاس

    ابزار هدایت به بالای صفحه