X
تبلیغات
رایتل
Friends Banner

ویوا چلسی

تاریخ : دوشنبه 1 آذر 1395 | 22:14 | نویسنده : آرش

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس تا به اینجای فصل با وجود اعتماد های بسیاری که دیگو سیمئونه به این اسطوره کرده و بازی های زیادی النینو را به طور ثابت در ترکیب اصلی قرار داده، نتوانسته انتظارات را همانند نیم فصل اول سال گذشته براورده سازد و تنها 2 گل به ثمر رسانده است!

انگشت اتهام در مورد گل نزدن ناندو تنها به سمت این بازیکن نشانه رفته و برخی سایت های تحلیلی فوتبال از جمله سایت طرفداری که با تحلیل های سطحی نگرانه ی خود همیشه هواداران این بازیکن شایسته دنیای فوتبال را عصبانی میسازد، تمام تقصیرات را گردن النینو انداخته و از این بازیکن به عنوان یک بازیکن پیر و ناکارامد یاد میکنند!!!

اما سوال اصلی اینجاست که آیا دیگو سیمئونه به یک بازیکن بی کیفیت تا این حد اعتماد میکند تا او را در بازی های حساسی مقابل رئال و بایرن از ابتدا به زمین بفرستد!؟ البته جواب این سوال یک "نه" محکم است.

دیگو سیمئونه از ابتدای فصل از فرناندو تورس به عنوان یک مهاجم نوک استفاده نکرده و در حقیقت ناندو یک تعمه برای مدافعان حریف بوده تا از سوی دیگر گریژمان و کاراسکو موقعیت گلزنی به دست آورند و ناندو بیشتر به بازی سازی میپردازد. حتی فرناندو روی ضربات کرنر و ایستگاهی نیز با جاگیری هایش برای گودین موقعیت ایجاد میکند! و از آن جایی که تورس این کار را به خوبی انجام میدهد دیگو سیمئونه از وی در بازی های مهم استفاده میکند.

در آخر برای تک تک ادمین های سایت و کانال طرفداری که توانایی تحلیل صحیح از هیچ کدام از بازیکن های دنیای فوتبال را ندارند متاسفم ...


                   


تاریخ : دوشنبه 1 آذر 1395 | 19:00 | نویسنده : آرش
تاریخ : یکشنبه 30 آبان 1395 | 19:10 | نویسنده : آرش
تاریخ : یکشنبه 30 آبان 1395 | 13:13 | نویسنده : آرش

هواداران فرناندو تورس: دوستان عزیز و هواداران پرشور فرناندو تورس اول از همه خدمت تک تک شما عزیزان سلام عرض میکنم و براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

چند وقتی هست که مطلع شده ام  کانالی در تلگرام از اسم سایت سو استفاده میکند و خودش را اولین کانال هواداران فرناندو تورس معرفی کرده. از بنده چند باری دعوت شده است که در کانال عضو شم و مطلب قرار دهم ولی بنده با توجه به صلاحیت نداشتن مدیران این کانال و سن کم ادمین های آن و همچنین مطالب زائد و ناکارامدی که ادمین ها در این کانال قرار میدهند و نیز برخی شایعه پراکنی های خنده دار ادمین های کم سنو سال این کانال و تجربه نداشتن این عزیزان در امر اداره کردن یک مرجع خبری از دعوت این عزیزان استقبال نکردم.

در آخر عنوان میکنم که این سایت که آقا پیمان و بنده و همچنین ثنا خانوم برای آن از آبان سال 91 زحمت بسیاری کشیده ایم و اخبار تورس را بدون کمی و کاستی در آن قرار داده ایم، هیچگونه کانالی در تلگرام ندارد و تنها یک پیج در اینستاگرام آن هم به نام ATMadrid.ir داریم که برای حمایت از اتلتیکو مادرید، تیمی است که فرناندو تورس از بچگی قلبش برای آن تپیده است.

پیمان، آرش و ثنا مدیران وب هواداران فرناندو تورس


                   


تاریخ : یکشنبه 30 آبان 1395 | 13:04 | نویسنده : آرش
تاریخ : یکشنبه 30 آبان 1395 | 01:08 | نویسنده : آرش

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید که آخرین بازی خود را در ورزشگاه ویسنته کالدرون انجام میداد مقابل هم شهری خود رئال مادرید با 3 گل شکست خورد تا وداع تلخی با این ورزشگاه داشته باشد.

شاگردان الچولو در این بازی نمایش ضعیفی از خود نشان دادند و در نیمه اول با انجام چند اشتباه کوچک و یک خطای بیمورد این فرصت را به رونالدو دادند تا از روی ضربه کاشته دروازه را باز کند.

نمایش روخی بلانکو تنها در ابتدای نیمه دوم و پیش از تعویض تورس و گابی قابل تحسین بود که با تعویض این دو بازیکن و آمدن کورآ و گامیرو ورق به نفع رئال برگشت تا اینکه داور با گرفتن یک پنالتی بسیار مشکوک باعث شد تا رونالدو دومین گل خود را در این بازی به ثمر برساند.

در ادامه این باز هم رونالدو بود که توانست برای بار سوم دروازه اتلتیکو مادرید را بگشاید تا ناکامی های خود در 5 بازی اخیرش مقابل اتلتیکو را با هت تریک به دست فراموشی بسپارد.


                   


   1    2    3    4    5    6    >>

Ads 2

  • *از ما حمایت کنید*


    دريافت كد گوگل پلاس

    دریافت کد گوگل پلاس

    ابزار هدایت به بالای صفحه