X
تبلیغات
زولا
Friends Banner

ویوا چلسی

هواداران فرناندو تورس: دیروز عصر تورس به همراه دیگر بازیکنان چلسی در یک اقدامی خیرخواهانه با مراجعه به بیمارستان وست مینستر از کودکان و هوادارانی که در آن جا بودند ملاقت کردند. آن ها یک جشن کوچک کریسمس در آنجا برگزار کردند و با این کار خود کودکان بیمارستان را سورپرایز کردند...
                   


ادامه مطلب
هواداران فرناندو تورس: دیروز تلویزیون چلسی در اقدامی جالب و بی سابقه از سه ستاره ی باشگاه خود یعنی تورس، ماتا و آسپیلیکوئتا در طی یک برنامه 30 دقیقه ای مصاحبه ای با هواداران از طریق شبکه اجتمائی فیسبوک انجام داد که طی آن هواداران سوالات خود را از این 3 ستاره می پرسیدند و به صورت زنده از طریق تلویزیون جواب های خود را دریافت می کردند.


•دوستان هنوز متن سوالات و پاسخ های تورس را پیدا نکردم در صورت یافتن در وبلاگ قرار میگیرد•


                   


هواداران فرناندو تورس: به درخواست یکی از دوستان کلیپی رو امروز براتون آماده کردم که مهارت ها و گل های تورس رو در تیم ملی اسپانیا + چلسی پوشش می دهد. برای مشاهده این کلیپ به ادامه بروید.
                   


ادامه مطلب
تاریخ : چهارشنبه 27 آذر 1392 | 17:36 | نویسنده : پیمان
هواداران فرناندو تورس: یه کلیپ زیبا از تورس رو امروز براتون آماده کردم که درخواستی یکی از دوستان است. این کلیپ مربوط به دوران اوج و درخشش تورس در لیورپول می باشد.

                   


ادامه مطلب
هواداران فرناندو تورس: چلسی با شکست مقابل ساندرلند از جام اتحادیه انگلستان حذف شد. مورینیو که در این بازی به چند تن از بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود، به میدان رفت و امید داشت که تیمش پیروز شود، با این حال شاهد حذف چلسی بود. بازی به وقت اضافه کشید و در دقیقه 118 کی گل برتری تیمش را برای ساندرلند به ثمر رساند. تورس هم اصلا بازی نکرد. گل چلسی هم توسط کترمور بازیکن خود ساندرلند به ثمر رسید (گل به خودی).                   


ادامه مطلب
هواداران فرناندو تورس: همانطور که مطلع هستید تیم چلسی توانست تیم کریستال پالاس را با نتیجه 2-1 شکست دهد و اختلاف خود را با آرسنال به 2 امتیاز برساند. شما می توانید بخش دوم عکس های تورس را در ادامه مشاهده کنید.


                   


ادامه مطلب

   1    2    3    4    5      ...    7    >>

Ads 2

  • *از ما حمایت کنید*


    دريافت كد گوگل پلاس

    دریافت کد گوگل پلاس

    ابزار هدایت به بالای صفحه